Tantrická masáž je životná filozofia, spôsob životné štýlu prameniaci z obdobia starovekej Indie a učenia o umení a prevádzaní tantrizmu a prijímania a odovzdávania erotickej energie. Je to duchovná náuka o tele, mysli, duchu, čakrách, astrologickom tele, fungovaní a podstate života, o krásach fyzického tela, o vnútornom svete, prežívaní, jeho komplikovanej a nádhernej štruktúre, o vnímaní a uvedomovaní si krás a skutočných hodnôt života. Tantrické masáže sú teóriou a zároveň praxou aplikovanou priamo na klientovi, ktoré môže vyskúšať na vlastnej koži všetky tie neskutočné euforické zážitky, explózie energií a prepojenie a zjednotenie duchovna s fyzickým telom, o ktorých doteraz možno len počúval alebo čítal.

masaž

Tantrická masáž nie je ani zďaleka len obyčajný, tuctový druh masáže, ktorý sa presadzuje medzi ostatné masáže a vyzdvihuje sa na výslnie pre nič za nič. Taktiež sa nejedná len o sexuálne uspokojenie klienta tak, ako sa domnieva iná skupina ľudí a dozaista sa už vôbec nejedná o poskytovanie sexuálnych služieb, ktoré sa len ukrývajú za pekné pomenovanie, luxusné tantrické salóny a prvotriedny program s nádhernými ženami.

masáž

Tantrické masáže majú totiž oveľa väčší, širší a hlbší význam, o ktorom nie každý vie. Tantrické umenie darovania masáží a práce s energiou prúdiaco z vnútra každého z nás je učenie o ceste životom. Je to metóda otvorenia sa starému, múdremu a impozantnému učeniu našich predkov. Je to učenie a veda o absolútnom a kompletnom otvorení sa telom, mysľou, duchom, dušou, psychikou a celým naším bytím vyznaniu zo starovekej Indie a tým, ktorý ho vyznávali. Tantra učí o ľudskej nahote a sexualite, čo nie je nič, čo by každý z nás z ostatnými ľuďmi nezdieľal. Toto učenie je nám preto vlastné a hovorí k nám prostredníctvom nášho hmotného, fyzického tela.