Pod pojmom krtkovanie sa rozumie čistenie kanalizácie, pri ktorom je využívaný mechanizmus na čistenie potrubí. Hovoro sa nazýva krtko – z toho vznikol názov krtkovanie – a trvá približne 30 minút, pokiaľ sa teda nejedná o veľmi závažný prípad upchatia domovej alebo priemyselnej kanalizácie. Spoločnosť AB-krtkovanie, hoci to majú v názve, neponúkajú v rámci svojich služieb len krtkovenie, ale i celú radu ďalších služieb. Hovoríme tu o TV monitoringu kanalizácie, čo je monitoring potrubia, ktorý sa vykonáva pomocou kamery zavedenej do potrubia. Je to moderný a veľmi efektívny spôsob zistenia určenia problému či závady v kanalizačných potrubiach.

znečistenie

Inštalatéri z tejto spoločnosti taktiež riešia trasovanie potrubia. Tá je potrebná predovšetkým v prípadoch, že z nejakého dôvodu nie je ku kanalizácii k dispozícii projektová dokumentácia, a teda nie je možné problém riešiť, nakoľko nie je známa trasa ani hĺbka kanalizácie. Poslednú dôležitú službu, ktorú Vám profesionáli z AB-krtkovanie môžu poskytnúť, je frézovanie kanalizácie, čím sa z potrubia odstraňujú tuhé nečistoty, ktoré by mohli v budúcnosti spôsobiť komplikácie. Referencie a ohlasy na túto spoločnosť sú len pozitívne. Kde spoločnosť pôsobí?

tv monitoring

Táto pôvodom slovenská spoločnosť pôsobí na celom západnom Slovensku. Teda nájsť ich môžete pod spojením krtkovanie Bratislava, Malacky, Stupava, Šamorín, Dunajská Streda, Senec, Pezinok, Modra, Trnava, Šaľa, Galanta, Nitra, Piešťany a Hlohovec. Na ich oficiálnej internetovej stránke nájdete okrem iného i cenník služieb, detailný popis jednotlivých služieb či kontakt. Váhate, či si vybrať práve ich? Nuž, možno Vás presvedčí fakt, že v rámci svojho fungovania ponúkajú najnižšie ceny, ich prevádzka funguje nonstop, neúčtujú si dopravu ani žiadne iné skryté poplatky a pracujú výlučne s novou technikou.