O mobilných domoch ste už určite niekedy počuli. Možno to bolo vo filme alebo dokumente. Vedeli ste však, že mobilné domy Euro-mobilnedomy.sk na Slovensku zažívajú ozajstný boom? Zisťovali sme viac o týchto zaujímavých stavbách, ktoré postupne dobíjajú trh s nehnuteľnosťami. Na stránkach euro-mobilnedomy.sk sme narazili na veľa typov mobilných domov. Ponuka a rozdelenie je naozaj široké a na svoje si dokáže prísť naozaj každý. Je ale mobilný dom vhodnou alternatívou aj pre Vás? Čo to si teda o mobilných domoch povieme.

štýlové bývanie kdekoľvek

Mobilný dom je známi hlavne v Amerike. Tieto domy tam tvoria doslova mestečká. Ich hlavnou prednosťou je jednoduchosť. Nemyslíme tým ale jednoduchosť obydlia. Ide hlavne o jednoduchosť pri stavbe. Nemusíte totiž na ne čakať tak dlhú dobu ako na klasickú murovanú nehnuteľnosť. Rovnako odpadajú aj niektoré ohlášky na stavebných úradoch. A v neposlednom rade sú tu dva hlavné dôvody, prečo sú mobilné domy také vyhľadávané: je ním rýchlosť bývania v dome a nízka obstarávacia cena. Mobilné domy sú zariadené jednotky obsahujúce rozvody a prípojky. Nemusíte teda po osadení domu zháňať elektrikárov, plynárov či vodárov.

K obstaraniu domu snov nepotrebujete drahú hypotéku

Kým za murovaný rodinný dom môžete zaplatiť aj sto tisíc eur, za mobilný dom miniete sotva dvadsať tisíc. Hovoríme ale o dome, ktorý je vhodný na celoročné bývanie a obsahuje všetko potrebné. K nasťahovaniu budete potrebovať iba detaily a suma, ktorú ušetríte je viac ako vysoká. Nemusíte sa ale báť, cenové relácie mobilných domov začínajú už pri sumách do desaťtisíc eur. Čo je mimoriadne priaznivá cena hlavne pre mladé rodiny a páry. Aj keď je dom mobilný, neznamená to, že utrpíte na kvalite a nemáte komfort. Práve naopak. Dobré rozloženie priestorov je ideálnym predpokladom pre spokojné a pohodlné bývanie. Nájdite viac na www.euro-mobilnedomy.sk – prehľad mobilných domov, servis, poradenstvo a financovanie. Všetko potrebné na jednom mieste