Spoločnosť AUTOPDR vytiahne Vaše auto z nepekných preliačin. Nechajte si u nás opraviť preliačiny po krupobití a jazdite opäť ako na novom. O našej kvalitnej práci hovoria tisícky spokojných klientov, jazdiacich na svojich opravených autách, po celom svete. Nezúfajte pokiaľ ste zle parkovali a vytvorili ste si na svojom aute nepeknú preliačinu, alebo ste to,,schytali,, s poriadnym krupobitím, čo v dnešnej dobe nie je nemožné, ba skôr naopak, pomerne časté. Opravíme Vám na Vašom aute preliačiny nie len po krupobití, či nevydarenom parkovaní ale aj po vandalizme, nechcených,,pukancoch,, či iných rôznych deformáciách na karosérii Vášho auta.

bielakaroséria

Oprava po krupobití, či inom poškodení Vášho vozidla bude rýchla a spoľahlivá.

Pracujeme rýchlo, kvalitne a bez ďalšieho, ešte väčšieho poškodenia na Vašom aute. Po oprave auta, bude to opäť vyzerať ako nové vďaka metóde PDR, bez nutnosti opätovného lakovania. Jedná sa o inovatívnu metódu opravy preliačin vytvorených bez poškodenia laku na karosérii, ktorá sa môže využívať na opravu na oceľových ale aj hliníkových častiach Vášho vozidla. Po prehliadke vozidla naším technikom sa nájde najvhodnejší prístup k daným preliačinám, čo výrazne napomôže k ich šetrnému odstráneniu pomocou špeciálneho náradia, ktorým dané a teda poškodené miesto technik šetrne,,upraví,, a pomaly vráti do pôvodného stavu. Jedná sa o pomerne rýchlu metódu opravy preliačín, ktorá je šetrná k životnému prostrediu, a pomerne cenovo minimálne náročná oproti opravám v bežných autoservisoch.

červený mustang

Preliačiny na vozidle? Už žiaden problém. U nás si ľahko a rýchlo môžete prísť dať opraviť svojho tátoša. Nemilé prekvapenie po vandalizme či krupobití, ale aj po nechcených,,ťukancoch,, od vedľa parkujucich šoférov, na Vašom aute Vás už nebude mátať. Pomerne rýchla a kvalitná metóda PDR je cenovo prístupná a výhodnejšia, než v ktoromkoľvek inom autoservise. Obráťte sa na nás a my Vám radi odpovieme na Vaše otázky.