Máte doma tmavý kút, alebo nejakú miestnosť, ktorá nie je dostatočne osvetlená? Čo tak vyskúšať bodové svetlo. Bodové svetlo je ideálne riešenie všade tam, kde potrebujete osvetliť nejakú časť, ale nie je nutné veľké plošné osvetlenie alebo luster. Môže to byť napríklad sprchový kút, nejaký neosvetlený roh miestnosti, komora a pod. Taktiež sa dá s bodovým svetlom vyhrať a vytvoriť napríklad umelecný pás bodových svetiel, ktoré vám pridajú svetlá napríklad v obývačke alebo v spálni. Keď napríklad pozeráte televíziu, alebo potrebujete mať jednoducho menej svetla vystačí vam svietenie s bodovými svetlami. Aj bodové svetlá môžu byť LED. Vyskúšajte napríklad žiarovky GU 10 LED. Tieto žiarovky sú ideálnymi žiarovkami na bodové osvetlenie.

LED

Výhodou LED bodových žiaroviek GU 10 je tá, že majú dlhú životnosť, napriek každodennému používaniu a taktiež, že nezasiahnu veľmi váš mesačný rozpočet na domácnosť. Využitie LED svietidiel je výhodnou investíciou pre vašu domácnosť, nie len ako bodového osvetlenia, ale aj osvetlenia celkovo. Možno je na čase vymeniť vaše klasické žiarovky za niečo úspornejšie. Vymeňte svoje klasické osvetlenie za LED a pocíťte svoj svetelný aj finančný rozdieľ aj u vás doma. Aj keď sa vám LED žiarovky môžu zdať na prvý pohľad drаhšie ako tie klasické, v skutočnosti tomu tak nie.

osvetlenie

Prvá investícia je síce drahšia, alebo LE-D žiarovka vám vydrží dlhšie, ako klasická, menej elektrickej energie spotrebuje pre svoj výkon, a svetelnosť je oveľa väčšia ako je to v prípade klasickej žiarovky. Preto ak zohľadníte všetky tieto pozitíva, prvotná investícia sa naozaj oplatí. V internetovom obchode spoločnosti LED Produkt máte na výber veľké množstvo LED bodových žiaroviek GU 10, ale aj mnohých iných žiaroviek, pásov, a rôznych svietidiel. AK potrebujete s výberom poradiť, neváhajte a obráťte sa na personál LED Produktu.