Predstavte si, že ste niekde na dovolenke. Nádherne svieti slniečko, vtáčiky spievajú a vy máte priamo výhľad z veka okna na nádherné modré more. Stačí zavrieť oči a predstavovať si to. Pokiaľ po niečom túžite a predstavíte si to a budete si to zo srdca priať, ono sa to časom vyplní. Neznamená to, že hneď, to určite nie. Niekedy to môže dokonca trvať aj niekoľko rokov. Ale nakoniec sa to vždy splní. Vezmite si zo mne príklad – ja som si hrozne veľmi dlho priala dcéru a teraz ju mám. E trvalo hrozne dlho, kým sa mi to splnilo. Minimálne päť rokov. Ale splnilo. A takto je to so všetkým. Prajete si ísť na dovolenku na Maledivy? Tak si to musíte predstavovať a niečo na to urobiť.

okna

Nájsť si nejakú brigádu, ktorá vás bude baviť a bude dobre platená, je jedno, či to bude manuálna práca v obchode alebo nejaká práca, ktorú budete robiť z domu. Na tom vôbec nezáleží. Na čom jedinom záleží je, že si za tým pôjdete. Možno, že budete unavení a budete doslova „padať“ večer do postele. Možno, že vám to zoberie skoro všetky sily, čo máte. No ale prečo toto všetko robíte? Preto, aby ste si niečo splnili. Nič nie je zadarmo av dnešnej dobe už vôbec nie. Človek by sa mal sústrediť na to, aby tento cieľ dosiahol a to nemusí byť len dovolenka.

okna

Môže to byť potrebné nejaké vysnívané pracovné miesto, urobiť si nejaký kurz. Pri kurze sa tiež musíte snažiť, učiť sa na skúšky, ale potom na konci vás čaká sladká odmena – dosiahnete svoj cieľ a budete spokojní. A týmto sa tiež aj sebarealizujete. Verte mi, viem o čom hovorím. A vždy, keď si niečo ďalšie zo srdca prajem, tak si to predstavím, verím tomu, viem to na milión percent že sa to splní. Moje podvedomie si povie, že na to mám. A tiež že áno. Človek dokáže dosiahnuť veľké veci, stačí na to len chuť, vôľa a odvaha. A potom už môžete dosiahnuť úplne čokoľvek, čo si zaumienite.