Najmä obyvatelia bytov a domov s izbami v podkroví počas horúcich letných dní doslova trpia vo svojich domácnostiach. Častokrát sa teplota v byte dokáže vyrovnať teplote vonku. Dôležité je, aby ste nerobili jednu zásadnú chybu. Počas dňa, keď je priame slnečné žiarenie pozatvárajte všetky okná a najmä zastrite žalúzie či závesy. No ani to vám váš byť poriadne neochladí. Práve e preto je trend klimatizácii čoraz viac rozšírený aj u nás na Slovensku. Klimatizácie do bytu či domu dnes už nie sú žiadnou novinkou. Zatiaľ čo v práci či nákupnom centre sme na chladný, klimatizovaný vzduch zvyknutý, používaním klimatizácie do domácnosti stále trochu otáľame.

klimatizácia

Klimatizácie však nepredstavuje žiadne zdravotné riziko pre nás ani naše deti. Teplotu vzduchu si taktiež nastavujete sami a pokiaľ budete dodržiavať zásady správne zvolenej teploty, nemusíte sa báť ani obávanej nádchy zo studeného vzduchu z klimatizácie.

Veľkou výhodou dnešných klimatizácií je, že sú multifunkčné. Ochladenie vzduchu počas leta je samozrejmosťou, pre ktorú si väčšina z nás klimatizáciu kupuje. No vedeli ste že klimatizácie na Masterklima.sk vzduch nielen ochladia ale aj zohrejú? Klimatizáciu môžete teda použiť aj v chladnejšom počasí na vyhriatie domácnosti. Samozrejmosťou je aj čistenie vzduchu. Aj túto funkciu klimatizácia poskytuje.

klimatizácia

Ako si vybrať správnu klimatizáciu?

Najjednoduchšie je nechať výber aj montáž na autorizovaných predajcov. Masterklima.sk vám pomôže s výberom, predajom, zabezpečia montáž, servis aj čistenie klimatizácie. Na Masterklima.sk nájdete klimatizácie značiek Samsung, Toshiba, Midea a Daikin. Masterklima.sk pôsobí najmä v celom Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji. Využite aj vy možnosť klimatizácie do bytu Bratislava ešte dnes a užite si leto v pohodlí domova pri príjemnej klíme.