Rondell sú vysoko kvalitné hlinikové disky od jedného z najväčších nemeckých výrobcov, ktoré sa venuje precíznej výrobe novodobých hlinikových diskov. Hliníkové disky sa pravom považujú za najúspešnejšie a najobľúbenejšie typy diskov aké môžete na vašom automobile vlastniť. Oproti starším plechovým typom majú hneď niekoľko výhod. Jedna z nich je priam až do “oči bijúca”. Ide o samotný prvotný výzor diskov. Ich atraktívny vzhľad vás zaujme už na prvý pohľad narozdiel od plechových diskov, ktoré pôsobia skôr monotónne a nezaujímavo. Čo sa týka dizajnu hliníkových diskov stretnúť sa môžete s rôznorodými dizajnmi a prevedeniami. Stretnúť môžete stovky rôznych prevedení. Každé vyzerajú ? pritom úplne inak.

Rondell

Odlišujú sa svojim tvarom či samotným výzorom. Dôležité je aj to, ako hliníkové disky pôsobia a vyzerajú na vašom aute. Hliníkové disky pomaličky vytláčajú a tým pádom aj nahrádzajú staršie plechové typy. Samozrejme plechové disky ešte môžete vidieť bežne napríklad v cestnej premávke. Mávajú ich skôr staršie modely aut. Plechové disky sa dajú natierať a tiež brúsiť. Čiže aspoň takto sa dá zlepšiť ich vzhľad. Tak či onak nebýva to veľmi estetické. Už na prvý pohľad sa dá rozlíšiť či ide o plechové alebo o hliníkové disky. Hlinikové disky bývajú oveľa bezpečnejšia ako ich predchodcovia, teda plechové disky. Tieto disky sú tiež odolné voči korózii a tiež iným vplyvom počasia.

Rondell

Napríklad sú dostatočne odolné voči mrazu či prudkému dažďu. Obľúbený motív je matný vzhľad, ktorý dodáva každému vozidlu ten pravý vzhľad. Okrem už spomínaného počasia sú odolné aj voči miernym nárazom alebo rôznym škrabancom. Takže sa nemusíte obávať, že by napríklad počas cesty mohli tieto škrabance urobiť odskakujúce kamienky z terénnej cesty. Hliníkové disky pôsobia veľmi celistvosť a mohutné už na prvý pohľad je vydaní ich kvalitu a ich eleganciu. Hlinikové disky sú navrhnuté presne taký, aby svojmu užívateľovi vydržali, čo najdlhšiu dobu, a to bez nejakých väčších známok “staroby” či poškodenia.