Potrebujete vypratať vašu domácnosť? Utrieť prach, povysávať, vyčistiť podlahu? Alebo riešite upratovacie práce v novostavbe či v byte alebo dome po sťahovaní? Žiadny problém pre našu spoločnosť, ktorú tvorí tím výborných pracovníkov, ktorí vykonávajú svoju prácu obzvlášť svedomito a poctivo. Ak patríte k tým, ktorí sú zaneprázdnení a vyťažení pracovnými a inými povinnosťami a záležitosťami takpovediac až po uši, nech sa páči, možnosť ako ušitá práve pre vás. Čo to znamená? Jednoducho to, že si môžete objednať pani na upratovanie alebo upratovaciu čatu do vášho príbytku so zárukou dobre odvedenej práce a vašej spokojnosti s výsledkom a konečným efektom.

upratovanie sa začína

Roky skúsenosti v oblasti upratovania hovoria za nás. Pracujeme cez týždeň, cez víkendy aj cez sviatky, takže je na vás, kedy nás oslovíte a zavoláte si nás k vám na vami požadovanú adresu. Upratujem aj vo večerných hodinách, takže nie je problém dohodnúť sa. Radi vám v tomto smere vyhovieme. Upratujeme aj verejné bytové priestory ako sú chodby a iné spoločné priestory. Kancelárie vo firmách. Čokoľvek si zažiadate, náš tím alebo jednotlivec z nášho tímu, ide do toho v plnom nasadení. Čistiace prostriedky a iné pomôcky, ktoré sú potrebné k dokonalému odvedeniu našej práce, si zoberieme so sebou.

pomôcky na upratovanie

Takže vy sa nemusíte o nič starať a ničím znepokojovať. Vôbec nič zaobstarávať. Môžete sa pokojne venovať vašim aktivitám, či už pracovným alebo mimopracovným a o vyčistenie danej oblasti, máte postarané. Upratovanie Poprad je služba v lokalite, ktorá sa nás bezvýhradne týka a naše upratovacie služby poskytujeme aj tam. Na východnom Slovensku, v Poprade a v jeho okolí. Pre vás, pre všetkých, ktorí to potrebujete a ktorí si naše služby objednáte. Ak ste sa tak rozhodli urobiť, postup je jednoduchý. Stačí nás kontaktovať na nami poskytnuté kontaktné údaje, ktoré sú uvedené na našej webovej stránke.