Nemôžete si byť nikdy istý či sa vo vašom živote niečo nepokazí. To je proste fakt a neviete s tým urobiť nič, pretože sa môže pokaziť veľmi veľa počas veľmi krátkej doby. Dokonca aj vtedy, keď sa vám niečo nepáči, možno je to smiešne, možno je to niečo úžasné a dobré, ale nakoniec ide hlavne o to, aby ste sa proste zamysleli nad tým, s čím môžete skutočne v tomto momente, ktorý je pre vás naozaj podstatný, rátať. Všetko je vždy spôsobené hlavne vašimi rozhodnutiami a tým, čo podľa vás naozaj znamenajú. Nemusíte sa tváriť, že sex je niečo, čo ide mimo vás, to by bolo smiešne.

klub

Sex je vašou súčasťou, tak sme vznikli a tak budeme spokojný aj naďalej. Všetko naozaj záleží len od toho, aby ste vedeli, ako byť naozaj spokojný v takomto prípade a čo pre vás naozaj bude znamenať všetko navôkol vás, aby ste proste vedeli byť spokojný aj v prípade, kedy sa vám nezdá, že je všetko naozaj také, ako chcete. Keď viete, čo chcete, môžete sa tešiť, pretože presne toto je to, čo potrebujete. A keď ide o sex, tak je predsa len raz za čas niečo, čo potrebujete ako podporu, no nie? Vtedy vám pomôže určite spedra.

vášeň

NEVERTE TOMU, ŽE JE TO TRAGÉDIA

Nie je to tragédia, ale musíte si proste pripustiť, že veci nie sú vždy také, ako si ich predstavujete a je to úplne v poriadku. Verte tomu, že stačí len maličkosť, všetko bude naozaj vždy také, ako to chcete vidieť a cítiť vy sami, nemusíte sa ničoho báť a verte tomu, že presne s týmto budete môcť rátať naozaj v každom jednom momente vášho života. Na sex sa môžete spoľahnúť a môžete veriť tomu, že toto bude niečo, čo vás bude baviť a čo pre vás bude predstavovať čokoľvek, na čo sa len pozriete. Nemusíte sa báť, pretože všetko bude aj tak presne také, ako to chcete vidieť a cítiť vy sami. Ale je to len o tom, aby ste urobili krok tým správnym smerom. Len o to teraz ide.