Ženy odjakživa dbajú o svoj vzhľad. A to neznamená iba to, že sa líči. Veľakrát je krásna aj prirodzená krása bez make-upu. Ale to záleží na každej žene, či sa chce líčiť, alebo nie. Čo jej príde krajšie a čo preferuje. Ja osobne sa líčim. Niekedy si dávam tiene, dosť často rúž a to je tak asi všetko. Samotný make-up na zakrytie vyrážok a tak ďalej nepoužívam, pretože mi to príde zbytočné.

s

Tiene

Tiene na oči používa väčšina dievčat a žien. Záleží na nich, akú farbu na očné viečka zvolia. Niektoré ženy majú rady skôr svetlejšie a nenápadnejšie tiene, iné nosia výraznejšie farby tieňov. To už je na každej žene. Hlavné je, aby sa so svojim make-upom cítila dobre a aby sa jej to páčilo. To je ďalšia vec. Každej žene sa páči niečo iné. A niektorí ľudia si sú schopní z toho druhého uťahovať, keď sa im nepáči a nie je podľa ich predstáv. To ja osobne veľmi nechápem. Prečo niekoho urážať, iba preto, že sa nám nepáči? Príde mi to ako úplný nezmysel. Mne keď sa niečo nepáči, tak poviem maximálne svoj názor, ale v slušnosti, ale to je všetko.

s

Z nikoho si neuťahujem a už vôbec nikoho neurážam. To je totiž pod moju úroveň. Nech už si ktokoľvek z vás uťahuje, tak pamätajte na to, že každý človek je originálny a každý je niečím výnimočný. Úprimne nejako veľmi nechápem tých ľudí, ktorí medzi ostatnými robia rozdiely. Ako by im asi bolo, keby si z nich niekto uťahoval? Asi by sa im to veľmi nepáčilo. Tak nech to nerobia ostatným. Ja som sa napríklad s týmto správaním stretla na strednej škole. Niekomu sa nepáčil môj štýl, oblečenie čo nosím a celkovo tak všetko. A mne to bolo ľúto, ale snažila som si to nejako nevšímať. Ale aj tak to nejakým spôsobom človeka poznamená, to je jasné. Už sa mi ťažko nadväzujú priateľstvá a skôr mám zopár kamarátov, ktorí za to fakt stoja a rozumiem si s nimi.