Ja osobne uprednostňujem služby escortu Bratislava, no ak máte po svojom boku ženu, ktorá je otvorené takýmto netradičným veciam, ale máte radšej priváty, či erotické salóny, môžete svoje partnerky na sexuálne dobrodružstvá vyhľadávať aj na týchto miestach. V prípade, že si budete za sex platiť, tak si v ponukách daných slečien všímajte hlavne to, čo ponúkajú. Ak zbadáte slovíčka „ľahké S/M“, viete, že ste na správnom mieste. Ako som povedal, nejde o žiadne surové techniky, ale niektoré dievčatá ich tak môžu vnímať, a preto s vami nebudú ochotné ich praktizovať.

Usmiata žena v ružovej podprsenke s kvetmi

Ako na to

OK, poďme si v krátkosti opísať ako zväzovanie vyzerá. Budete potrebovať šatku alebo čokoľvek iné, čím môžete toho druhého zviazať, no bez toho, aby mu bol daný materiál nepríjemný. Čo si môžete zväzovať? To, čo chcete. Nejde totiž o zväzovanie rúk a nôh, aj keď ani to nie je zakázané a vylúčené, ale o zväzovanie určitých https://www.b23.lt/vieta-mieste.html častí tela, na ktorých sa nachádzajú vaše erotogénne zóny. Vďaka tomu budete zažívať extrémne príjemné pocity aj mimo vašich pohlavných orgánov. Tie si môžete mimochodom opatrne zviazať tiež.

Žena v tango nohavičkách a podpätkoch leží na posteli

Na čo si dávať pozor

Ak sa zveríte do rúk profesionálky, tak nechajte všetko na ňu. Ak by ste sa chceli týmto radovánkam venovať doma, tak si dajte pozor hlavne na to, aby ste si neublížili. Opatrní buďte hlavne pri zväzovaní pohlavných orgánov, pretože tie nepatria k úplne odolným častiam nášho tela. Tlak, ktorý budete cítiť, musí byť len mierny a príjemný. Ak vám spôsobuje radosť aj mierna bolesť, tak smelo do toho, ale s rozumom a opatrne.