Erektilná porucha trápi množstvo mužov. Mnohí z nich, však tento problém pokladajú za výlučne súkromnú vec. Takýto prístup, ale v skutočnosti nikomu nepomôže. Tým myslíme vás, no i vašu partnerku. Ak teda patríte do tejto skupiny tajnostkárov, mali by ste svoj postoj prehodnotiť.

Zaľúbený muž a žena v posteli

Úprimnosť nadovšetko

Asi ste už párkrát počuli, alebo aj čítali, že úprimnosť vo vzťahu, je jedným z jeho základných pilierov. Nie sú to len prázdne slová. Predstavte si situáciu, kedy by k vám nebola úprimná vaša partnerka. Asi by sa vám to veľmi nepáčilo, však? Ak ste teda na sebe spozorovali, že pri milostných hrátkach nefunguje všetko ako má, pred tým ako navštívite lekára, sa zverte svojej partnerke. Ak sa posnažíte obaja, možno tieto problémy zmiznú i samé. Porucha erekcie má totiž mnohokrát pôvod práve v psychike.

Ubližujete aj svojej partnerke

Problémy s erekciou väčšinou muži vnímajú ako hanbu. Trpí ich ego, čo je v podstate aj logické. Milí páni. Opäť raz sa na túto situáciu skúste pozrieť očami vašej partnerky. Aký má asi zo seba pocit, keď vidí, že vás takpovediac dostatočne nevzrušuje. To veru nepoteší žiadnu ženu. Verte, že ak sa jej priznáte s tým, že nie je problém v nej, ale niekde inde, uľaví sa vám obom. Ak by ste žili v presvedčení, že nie ste pre svoju milovanú dostatočne príťažliví, pravdepodobne by sa to nepáčilo ani vám.

žena po ránu

Nie je to hanba!

Na záver treba podotknúť, že problémy s erekciou nie sú naozaj žiadnou hanbou. Ide o zdravotný problém, ako každý iný. Preto sa nesnažte zatĺkať. Problémy sa riešia lepšie ak sa k nim postavíte čelom. Určite neodkladajte návštevu lekára, ktorý vie zistiť presnú príčinu vašich ťažkostí. Ani tabletky na podporu erekcie nemusia byť zlým riešením. Tie sa ale musia užívať s rozumom. Najprv sa však určite porozprávajte so svojou partnerkou.