Bývate či pracujete v Bratislave? Tak potom ste určite neraz hľadali reštauráciu, ktorá by spĺňala všetky vaše požiadavky. O to ťažšie je to v obedňajších hodinách, kedy sú všetky podniky preplnené ľuďmi a vy si kvalitné menu na svoj obed neviete vybrať. Reštaurácie lákajú svojich zákazníkov počas obeda najmä na výhodne obedové menu. Niekedy však odchádzate sklamaní a jedlo ste si predstavovali aj chutnejšie. Pri veľkom nápore ľudí počas obeda sa v niektorých podnikoch dobre nenajete. Kuchári používajú polotovary, zmrazené suroviny, či nedodržujú predpísané podmienky na prípravu jedla v snahe, odovzdať menu zákazníkovi čo najrýchlejšie.

jedlo

A práve proti týmto praktikám bojuje Gurmánsky dvor. Gurmánsky dvor ponúka vždy čerstvé obedové menu. Profesionálny kuchári používajú kvalitné a čerstvé suroviny a jedlo je pripravované na najvyššej kvalite aj v prípade lacnejšieho obedového menu. Práve chuť a kvalita jedla v Gurmánskom dvore láka čoraz viac zákazníkov v Bratislave na obedové menu. Recenzie hovoria za všetko. Nájdite si aj vy čas počas vašej obedňajšej prestávky a zájdite na obedové menu do Gurmánskeho dvora. Bude vás čakať sýte, rôznorodé menu zložené z polievky a hlavného jedla, pripravované práve pre vás z tých najlepších potravín.

jedlo

Aj vy počúvate na reštauráciu Gurmánsky dvor v Bratislave samé dobre recenzie a neraz ste chceli vyskúšať od nich obedové menu, ale tato reštaurácia je od vášho pracoviska vzdialená? Určite viete aké náročné je presúvať sa po našom hlavnom meste počas dňa. A o parkovaní ani nehovorím. To však nie je žiaden problém. Z online stránky gurmanskydvor.sk si môžete objednať aj donáškovou službu priamo domov alebo na vaše pracovisko. Vyskúšajte aj vy možnosť donáškovej služby z obľúbenej reštaurácie Gurmánsky dvor a už viac nezmeškáte svoju obedňajšiu prestávku.