Zväčšenie malého priestoru, rozdelenie objektu na menšie celky, zachovanie diskrétnosti, presvetlenie, dodanie jasu a elegancie – to všetko získate vďaka ponuke sklenené dvere posuvné https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/. Sklo je vždy moderný a nadčasový materiál v akejkoľvek úprave a využitie a obľubu našlo aj vo forme sklenených posuvných dverí.

moderné sklo

Patentovaný systém posuvného rámu do ktorého sú osadené efektné sklenené plochy s rôznymi povrchovými motívmi vytvára elegantný prvok, ktorý je funkčný, bezpečný, spoľahlivý a dizajnový. Sklo na výrobu dverí je špeciálne upravené, tvrdené a kalené, má primeranú hrúbku a ľahko sa ním manipuluje, nepôsobí robustne a nevytvára pocit nebezpečenstva. Aj napriek tomu, že je to celosklenená plocha, manipuláciu s dverami zvládnu aj malé deti, starší ľudia alebo dokonca aj zdravotne postihnutí ľudia.

Koľajnicový posuvný systém je dokonalý, dojazdová a príjazdová podložka, ktorá je jeho súčasťou zabezpečuje tiché otváranie a zatváranie a plynulý dojazd dverí. Povrchová úprava nemusí byť iba priesvitná, číra ale aj matná, prípadne zdobená motívmi alebo kombináciou farebného skla. Podľa potreby využitia získate vhodnou povrchovou úpravou priestor v domácnosti, v kancelárii, v administratívnej budove a pomocou sklenených posuvných dverí dokážete vytvoriť oddychovú zónu, pracovný plochu, diskrétne zázemie. Jas, svetlo, vzdušnosť, dostatok priestoru – to všetko Vám vytvorí sklo vo forme dverí, ich výšku Vám napovie interiér a nápady na povrchovú úpravu nájdete na web stránke.

posuvné sklenené dvere

Súčasťou rozsiahlej ponuky sú aj doplnky, madlá, úchytky, ktoré takisto uľahčia manipuláciu s dverami, ich bezpečné zatvorenie a otvorenie a dodajú dverám dizajnovú finálnu bodku.

Sklenené posuvné dvere sú nadčasovým prvkom v interiéri, ich jednoduchá elegancia je nevtieravá a originálna.