Prerábať staršie stavby alebo stavať nové si vyžaduje veľa času a rozhodovania, ktorý materiál či výrobky použijeme a ktorú stavebnú či inú dodávateľskú firmu treba osloviť, aby bolo dielo kvalitné a zákazník spokojný. Na Slovensku existujú aj firmy s tradíciou, ktoré už majú za sebou množstvo realizácií a aj skúseností s rozlične veľkými stavbami.

Moderná hliníková fasáda

Dodávateľov materiálov a súčastí stavieb je veľa, ale nie všetci sú zárukou, že stavba bude postavená podľa predstáv stavebníka a v kvalite, ktorú vyžaduje. LM-MONT je spoločnosť, ktorá na našom trhu figuruje od roku 2008 a patrí k dynamicky sa rozvíjajúcim firmám s tradíciou, skúsenosťami a šikovnými odborníkmi. Venuje sa výrobe a realizáciám so zameraním na hliníkové, nerezové a sklenené konštrukcie a systémy, dôraz kladie na spájanie kvalitných materiálov s inovatívnymi riešeniami, ktoré ďalej ponúka architektom a projektantom stavieb. Spoločnosť neustále napreduje, inovuje výrobné procesy a technológie výroby, čo dáva záruku vysokej kvality ich realizácií. Pracovníci sú na vysokej odbornej úrovni, technici sa zameriavajú na poradenskú činnosť, spracovanie dokumentácie projektov až po realizáciu stavieb.

LM-MONT dodáva na stavby TGS30D Lmmont mnohé konštrukcie z hliníka a skla, sú to predovšetkým hliníkové dvere, okná, zimné záhrady, pergoly, nerezové zábradlia, sklenené sprchové kúty, zásteny, presklené steny a celé fasády v kombinácii hliníka a skla a mnohé ďalšie výrobky a konštrukcie. Odvádzajú kvalitnú prácu a servis, a o tom vás môžu presvedčiť stovky kvalitných realizácií na stavbách u nás aj vo svete.

spoj

Sklenené dvere sa stali bežnou súčasťou moderných budov, projektanti ich s obľubou navrhujú hlavne kvôli tomu, že sklo im dovoľuje pohrať sa s dizajnom, je nadčasové, nenáročné na ošetrovanie a v každom interiéri si nájde uplatnenie. Systém otvárania môže byť klasický, teda dverné krídla sa otvárajú, môžu sa posúvať do strán alebo sa dajú vyrobiť ako kyvné. Súčasťou práve posledne spomínaných dverí je aj TGS30D, čo je vlastne protikus na tieto kyvné dvere. Je vyrobený z nerezu, ktorého povrch je matný, kartáčovaný a použiť sa dá pre tri hrúbky skla, 8, 10, a 12 milimetrov.