https://www.cas.sk/clanok/560568/mate-ich-v-oku-otestujte-sa-v-kvize-a-spoznajte-tychto-znamych-muzov-podla-fuzov/ 8pt“>Fotoobraz je hotové umelecké dielo, ktoré vám krásne dekoruje obývaciu miestnosť alebo pracovňu či inú miestnosť a navyše vám pripomenie časy, ktoré boli pre vás mimoriadne hodnotné, významné, stáli za to a vy s k nim radi vraciate vo forme vašich myšlienok. Zachytené okamihy plné krás, čara, radosti zo života, z bytia a zo zdieľania s vašimi blízkymi a priateľmi.

fotoobraz č.1

Môžete si vybrať z niekoľkých možných spôsobov vytvorenia fotoobrazu. Okrem rámový obrazov tu patrí foto na plátno aj foto na hliníkovej platni. Fotoobraz je výborným nápadom na vhodný darček, ktorý poteší vašich známych. Ďalším spôsobom vytvorenia footobrazu je Hexxas, čo znamená, využitie šesťuholníkových fotodlaždíc, v ktorých sa nachádzajú fotografie, ktoré si chcete práve takto zvečniť. Vyberte si fotoobraz podľa vašich predstáv a preferencií. Výsledok stojí za to. Oživte si váš príbytok, niečím, čo vo vás vyvolá pozitívne spomienky, emócie a príjemnú náladu. Miesto, kde môžete uprieť váš pohľad, keď sa necítite ideálne a viete, že vám pomôže pozdvihnúť sa do lepšej nálady, do lepšieho stavu bytia.

fotoobraz č.2

Čo potrebujete urobiť, aby takýto obraz uzrel svetlo sveta vo vašej domácnosti? Jednoducho si ho objednáte cez internetovú stránku na základe ponúkaných dostupných možností, ktoré sú zrozumiteľne a jednoducho ponúkané spolu s ostatnými existujúcimi službami. Vyberiete si produkt, ktorý chcete mať a ktorý vám vyhovuje a rezonuje s vami. Vyplníte objednávkový formulár, ktorý následne pošlete a máte to. V priebehu niekoľkých pracovných dní môže fotoobraz zdobiť jednu zo stien u vás doma. Platba je možná vopred alebo po obdržaní zásielky. Fotoobrazy zasielame bezpečne zabalené, takže sa nemusíte obávať prípadného poškodenia obrazu pri samotnej preprave. Naša spoločnosť ponúka kvalitné služby, ktoré sa týkajú vyvolania fotiek, vytvorenie fotokalendárov, fotodarčekov či fotoobrazov. Ponuka je pomerne rozsiahla, nechajte sa inšpirovať jednotlivými možnosťami a vyberte si.