Máte radi aktívny pohyb a šport a milujete prekrásnu tatranskú prírodu? Viete, že Vysoké Tatry sú považované za jedno z najkrajších pohorí v Európe, aj preto, pretože ostro kontrastujú s okolitou krajinou? Vydávajú sa tam každý rok tisíce návštevníkov a vy by ste mohli urobiť to isté. Do Tatier odporúčame zavítať v júni alebo koncom augusta či začiatkom septembra, kedy nie je sezónna špička, a je tu menej ľudí a viac pokoja. A ak máte vo svojej blízkosti kamarátov, ktorým urobí radosť, ak pre nich pripravíte program pre aktívnu turistiku vo vysokohorskom teréne, potom neváhajte a zahovárajte včas pobyt v hoteloch či penziónoch. A snažte sa odhadnúť, aby ste mali na horách slnečné počasie, vtedy bude váš výlet oveľa krajší.

Vysoké Tatry

Upomienkové predmety – akcie tohto typu si ľudia pamätajú po zvyšok života a vy im to môžete uľahčiť tým, že im darujete nejaký vhodný upomienkový predmet.

Šiltovky – šiltovka je pri pohybe v horách výhodná tým, že tieni svojim šiltom slnečné lúče, a ak bude opatrená potlačou, kde bude vyznačené meno každého vášho kamaráta, bude to krásny darček a pekná spomienka na usporiadanú akciu.

pero a záznamník

Reklamné perá – toto je tiež dobrý nápad, reklamné perá sú lacné a potlač na ich tubuse bude opätovnou pripomienkou vašej turistickej dovolenky. K peru sa však oplatí pribaliť poznámkový blok.

Záznamový blok – súčasná digitalizovaná doba sa nás snaží podmaniť a nasmerovať nás niekam, kam mnohokrát ani sami nechceme. Nie je nad to sa spoľahnúť na papierový záznamník, kam si zapisujete všetko ceruzkou a perom. Toto je najbezpečnejší spôsob ukladania dát a žiadny hacker vám ich nemôže ukradnúť, a to vrátane vašej identity.

Hrnček – ak uznáte za vhodné, že by sa ako darček pre kamarátov mohol uplatniť keramický hrnček, neváhajte. Vyrába sa v pekných pastelových farbách a potlač na hrnčeku urobí radosť rovnako, ako na inom upomienkovom predmete.