Konkurencia s matracmi a predajom matracov na Slovensku za posledné roky síce vzrástla, ale nesmieme zabúdať ani na to, že práve slovenská firma SEGUM bola prvá, ktorá prišla s výrobou matracov z prírodných materiálov u nás. Vyrobiť kvalitný matrac, navyše tak, aby bol aj ortopedickým a zdravotným matracom, vyžaduje úsilie a skúsenosti. Vo firme Segum predávajú a vyrábajú matrace rôznych druhov už niekoľko desaťročí. Stali sa tak expertmi, ktorým môžete dôverovať. Nájdete tu napríklad obľúbené vysoké matrace, ktoré si môžete jednoducho objednať aj online na webe firmy. V podstate si objednáte matrac takpovediac na mieru, a to úplne bez ďalších dodatočných poplatkov, ktoré si firma Segum neúčtuje vôbec.

izba s postelou

Matrace Segum

Segum matrace sú pekne sendvičovo navrstvené a príjemne ortopedicky tvarované alebo klasicky pružinové s kvalitnými značkovými pružinami, či taštičkami. Kvalitné materiály, dokonalé tvary a neskutočne výhodné a férové ceny sú dôvodmi, prečo si zvoliť práve tieto matrace. Naklikáte svoje rozmery a dokonca si môžete vybrať aj látku poťahu. Jednoducho skvelá voľba.

postel

Keď si zákazníci potrebovali vybrať matrac a nevedeli presne, ktorý druh si zvoliť, aký tvrdý matrac vybrať, zašli priamo do predajne Segum, aby sa informovali osobne a matrace si zároveň prezreli, prípadne vyskúšali, ak to bude možné. Personál im poradil a matrace aj videli, mohli si ich ohmatať a rozhodnúť sa pre ten, ktorý sa hodí práve im. Neskôr odchádzali z predajne spokojne s pocitom, že svoj matrac na mieru čoskoro dostanú a budú môcť začať novú kapitolu svojho spánku a odpočinku, ktorý je pre nich tak dôležitý.

Pokiaľ by ste sa aj vy chceli pozrieť na matrace osobne a informovať sa, či konkrétne ich ohmatať a vyskúšať, navštívte rovnako predajňu v niektorom z miest, kde Segum svoje showroomy má a určite budete rovnako spokojne odchádzať aj vy. Veď zdravý a pohodlný spánok je základom pre fyzické i mentálne zdravie nás všetkých.