Trendy aktuálneho interiérového dizajnu volajú po rozširovanie priestoru, preto homogénna pevné látky predstavujú do určitej miery povrch budúcnosti. Dokáže interiéru ponechať voľnosť a zároveň ho rozdeliť na jednotlivé časti. Kolekcia rôznych modelov našim zákazníkom prináša širokú ponuku týchto vchodových aj interiérových výrobkov, ktorá hrá do kariet nielen priestoru a jeho optickému zväčšeniu, ale aj samotným užívateľom. Tým totiž ponúka nadčasové, funkčné a absolútne bezpečné riešenie do domácnosti.

dveře

Široký sortiment tejto rady ponúka výber z niekoľkých druhov i typov otváracích modelov, z mnohých povrchových úprav vrátane vlastných vzorov a samozrejme individuálny výber závesov a kľučiek. Navyše si prostredníctvom jednoduchého konfigurátore ľahko naprogramujete modely úplne na mieru svojej predstave.

Dizajnové modely s vlastnými motívmi

Program výroby v sebe nesie širokú škálu priehľadných materiálov, od čírych po zafarbená, od matných po ornamentné. Veľkým benefitom je možnosť výberu zo samostatných motívov navrhnutých priamo dizajnérmi. Tie je možné navyše upraviť podľa vkusu každého na mieru daným výrobkom a to z pohodlia domova vďaka jednoduchému webovému konfigurátoru. Pri vzorovanie jednotlivých modelov sa používajú nielen osvedčené technológie, ako sú pieskovanie, gravírovanie alebo digitálnu tlač, ale úplne novo aj laser a sieťotlač využívajúce keramické farby. Vďaka tomu je výsledný potlač mimoriadne odolný a modely sa môžu umiestniť aj do vysoko zaťažovaných priestorov kancelárií, škôl alebo napríklad nemocníc. Navyše ak je potreba zladiť celoprůhledný s čiastočne priehľadnými, je možné vybrať rovnaký typ materiálu alebo rovnaký motív a dokonca aj rovnaké kovanie, aby bol interiér vyladený do najmenšieho detailu.

Na mieru každému interiéru

Nová ponuka https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/ je naozaj unikátny a niektoré typy nenájdete u žiadneho iného českého výrobcu len u niektorého, ktorý sa týmto špecializuje. Typ priechodov medzi miestnosťami môžete voliť podľa vhodnosti do danej časti interiéru:

1. Otočné jednokrídlové alebo dvojkrídlové sú vhodné do chodieb, kúpeľní alebo spální.
2. Posuvné sú ideálnym riešením do menších priestorov – otvárajú sa posunom krídla na stenu alebo do nej.
3. Kývne je možné otvoriť v oboch smeroch, svoje uplatnenie nájdu predovšetkým vo väčších bytoch či domoch.

skleněné dveře

Bezpečnosť na prvom mieste

celoprůhledný modely z homogénnej látky sú vyrobené z bezpečnostného kaleného materiálu. Oproti klasickému materiálu má oveľa lepšie vlastnosti. Vyniká nielen svojou bezpečnosťou, ale aj niekoľkonásobne vyššou pevnosťou a teda odolnosťou voči nárazu, rovnako ako tepelnou odolnosťou. Navyše, ak by predsa len došlo k ich rozbitiu, kalený materiál sa rozpadne na malé tupé úlomky a minimalizuje sa tak riziko porezania. Tvrdý povrch zabezpečuje vysokú trvanlivosť a veľmi oceňovanou jednoduchú údržbu.