Pod pojmom masáž si ešte aj dnes väčšina ľudí predstaví masáže chrbta alebo nutnú regeneráciu len v prípade starších ľudí, športovcov alebo tých, čo prežili nejaký úraz. Ale podstata tohto pojmu je oveľa bohatšia, stačí ak spomenieme takú tantrickú masáž.

Žena cvičí jógu

Túto môžete navštíviť aj pokiaľ ste po fyzickej stránke fit a tí, čo ju zažili vám určite zaručia, že pocítite niečo nové, dobitie akoby čerstvou životnou energiou a okrem toho si doprajete atraktívny zážitok. A to napríklad aj v prípade, ak cítite osamelosť a chýba vám nežný dotyk. Nežný, no treba rovnomerne spomenúť- liečivý. Najmä za predpokladu, ak sa vás ujme personál s dostatočnými praktickými ako aj teoretickými znalosťami tantry. A tí vám zasa potvrdia, že každý tantra masér/ka má svoje špecifické dotyky, respektíve niečo ako tajný a nenahraditeľný recept.

Pomôcky na masáž

A možno už tušíte, že táto technika spája starovekú duchovnú náuku s fyzickým aplikovaním v praxi.Povedané polopate, senzuálne dotyky sa týkajú celého tela a všetkých jeho súčastí, preto je prirodzeným bodom tiež masáž lingamu Bratislava tantra či iné zaujímavé a vábivé techniky. Niektoré sú dokonca určené prioritne pre tých, čo už majú základnú skúsenosť s tantrou, nakoľko niektoré z dostupných praktík predstavujú o niečo vyšší stupeň intímneho pôžitku a zdieľania životnej energie.

Základom je úvodný rituál namaste.

Muž a žena, potetovaní

Ten má svoje opodstatnenie z viacerých dôvodov, no vo všeobecnosti napomáha k potrebnému uvoľneniu zákazníka. Býva celkom prirodzené, že najmä prvýkrát sú trochu v kŕči, nesmelí, hanbliví a možno ani presne nevedia,čo môžu v skutočnosti očakávať. A práve k tomu je úvodný rituál namaste tým najlepším sprievodcom. Odbúra napätie a postupne vtiahne záujemcu do reálnejšieho poznania konkrétnych praktík a ich významu.

Výsledkom tantrickej masážemusí byť odbúranie psychických, fyzických a áno, takisto sexuálnych blokov. Samozrejme ale v miere, akú si určí príjemca energie a v rámci solídneho prevádzkovania daných služieb je výhradne zakázaný pohlavný styk.