Aj napriek tomu, že sú masáže erotického typu spoločnosťou ihneď zavrhnuté a odsudzované, nemali by ste týmto predsudkom ihneď podliehať aj Vy! O tantrických masáž je známe, i keď podstatne menej, že majú na ľudskú psychiku a telo veľmi priaznivé, liečivé a povzbudzujúce účinky. Z toho dôvodu sú tantrické masáže často nazývané ako zázračné masáže. Ani to však nemení nič na tom, že sú skrátka v spoločnosti kontroverznou témou, ku ktorej má každý osobitný postoj. Nakoľko je masáž lingamu hlavnou témou, na začiatok si vysvetlíme si, čo to vlastne obnáša. V tantrickom slovníku je tento pojem bežne používaný a slúži na označenie mužského pohlavného orgánu. Pre zaujímavosť, ženský pohlavný orgán je nazývané joni. Tieto dva pojmy sú zaužívané a pochádzajú z Indie rovnako ako samotné, tisícročia staré umenie tantrizmu a tantrických masáží.

Ilustrácia

Niet divu, že masáž lingamu, teda masáž mužského pohlavného údu, okamžite vyvoláva pohoršenie a búrlivé, negatívne reakcie okolia. Nie je to však tak, ako sa väčšina ľudí domnieva. Pod týmto pojmom si nepredstavujte žiadnu erotickú službu, taktiež ako si nepredstavujte pod pojmom tantrický salón erotický salón. Medzi tantrickým a erotickým salónom je zásadný rozdiel, a to ten, že pri tantrických masážach nedochádza k pohlavnému styku medzi klientom a masérkou.

Mužská masáž

Áno, je pravda, že tantrické masáže sú zmyselné masáže, v prítmí, so sviečkami a vykonávajú sa pri úplnej nahote zákazníka (ten si však môže ponechať spodné prádlo, pokiaľ mu to tak vyhovuje a zaručí to jeho väčšie pohodlie a komfort) i krásnej masérky, ktorú si spomedzi Tantra Ladies sám zákazník vyberie. Masérky poznajú svoje hranice a venovať sa budú výhradne uspokojujúcej a príjemnej masáži, ktorá Vás dostane do raja eufórie! U mužov je možné dosiahnuť nie jeden, ale dokonca multiorgazmus len za jednu jedinú masáž! Duchberúce, všakže? Pokiaľ Vás tento druh masáži nadchol a chcete si ho vyskúšať či už zo zvedavosti alebo za účelom liečenia mužských zdravotných problémov ako impotencie či erektilná dysfunkcia, neváhajte navštíviť stránku tantrického salóna Tantra Diamond v Bratislave!