Hľadáte nejaký kvalitný relax a zaujímavú metódu, pomocou ktorej dokážete odbúrať napätie, stres, únavu a obohatiť sa pritom novými životnými silami? Poďme priamo k veci, tieto požiadavky dokáže v kvalitnej miere splniť erotic massage z ponuky tantrických masáží.

Práve erotické masáže dokážu prepojiť telesné potešenie s emočnou úľavou, odstrániť pritom zadržiavané bloky. A to z jediného dôvodu, pretože pracujú s veľmi dôležitou životnou esenciou- so sexuálnou energiou.

masážna posteľ

Tým, že sa odstránia z nášho tela a mysle tieto bloky, vzniká miesto pre nové životné sily, pre viac pozitivity, nálady a výkonnosti. To sa následne preukáže aj na lepšom zvládaní bežných životných situácií- vo vzťahoch, v práci a uvoľnenosť je tou správnou cestou k pochopeniu a nájdeniu mnohých v živote človeka dôležitých vecí.

  • Tantrická masáž je vhodná pre mužov a rovnako tak aj pre ženy.

Prečo ju navštevujú muži a aké má účinky na mužského pohlavie? Jedným zo základných postupov a bodov pri praktizovaní tantra masáží sú senzuálne dotyky v oblasti pohlavných orgánov. A nemusíme to vidieť ako niečo vulgárne, pretože pohlavná oblasť je u mužov vlastne silným stredobodom životnej energie a vitality. Dotyky masérky v intímnych oblastiach prinášajú veľmi príjemné pocity, uvoľnenie a sviežosť aj bez toho, aby pri tom muselo prísť k ejakulácii. Je to pôžitok, ktorý zvyčajne trvá aj jednu hodinu (niekedy aj viac).

žena na masáži

Ako ale bolo spomenuté, tantra masáže sú rozhodne prospešné aj pre ženské pohlavie. Takisto aj v tomto prípade uvoľňujú telo. Vedia sa napojiť aj na emočnú stránku a masáž v intímnych paritách zvyšuje citlivosť vagíny. Je to zároveň funkčná metóda nielen pre príjemné pôžitky, ale aj v prípade, ak je potrebné u žien zvýšiť libido, chuť na sex a schopnosť lepšie precítiť pohlavný styk (následne doma s partnerom).